Apartmani Morelato 



Biograd na moru | 100 m od plaže | 2 x 2
3 x 5
Smještaj Apartmani Morelato
Apartmani Morelato nalaze se u obiteljskoj kući s bazenom u četvrti Kumenat u Biogradu. Morelato je okružen bujnim vrtom koji osigurava privatnost, oko bazena je prostor za sunčanje. Kumenat četvrt je popularna među turistima za svojom prekrasnom širokom šljunčanom plažom, koja se nalazi oko 100 metara od kuće. Na plaži je caffe bar i restoran. Pješčana plaža Soline je u dalini oko 900 m a poznata pješčana plaža u uvali Crvena Luka je oko 2,5 km. Prema Crvenoj Luki su FKK plaže. .Apartmani Morelato imaju 5 smještajnih jedinica, apartmani su vrlo prostrane i prozračne smještajne jedinice, uglavnom rustikalni namještaj opremljeni s modernim priborom u kuhinji i drugim objektima, uključujući stroj za pranje rublja u kupaonici. U studijama su manje sobe idealne za parove s potrebnim sadržajima. Prekrasan pogled na more je dostupan iz svih balkona (osim jednoga studia).
Kućni ljubimci nisu dopušteni. Parking je ispred kuće iu dvorištu. Gosti mogu koristiti roštilj. Svi apartmani su opremljeni sa SAT / TV, klima uređaj uz nadoplatu ako koristite (plaća se na mjestu), besplatni WiFi.
Elegantna vila Morelato je vrlo lijep hotel s bazenom pogodan za zahtjevne klijente koji preferiraju smještaj u mirnom mjestu u prostranim apartmanima. Još jedna prednost je blizina plaže uz postupnim ulazom u vodu.
Opremljenost i dostupnost
Izleti u regiji Biograd na moru
Smještajne jedinice
Apartman za 4-5 os.br. 1 prizemlje
apartman za 4-5 osoba - prostran rustikalno uređen apartman sa spavaćom sobom s bračnim krevetom, dnevni boravak sa dva odvojena kreveta, koji je odvojen od kuhinje, opremljena kuhinja s pećnicom i stolom, pomoćni ležaj u obliku sjedeća kreveta (pogodna za djecu do 12 godina), kupatilo sa tuš kabinom i WC-om, perilicom rublja, prostranom terasom s pogledom na more, SAT / TV, AC.
Apartman za 4-5 os.br. 2 1. kat
apartman za 4-5 osoba - prostran rustikalno uređen apartman sa spavaćom sobom s bračnim krevetom, dnevni boravak sa dva odvojena kreveta, koji je odvojen od kuhinje, opremljena kuhinja s pećnicom i stolom, pomoćni ležaj u obliku sjedeća kreveta (pogodna za djecu do 12 godina), kupatilo sa tuš kabinom i WC-om, perilicom rublja, prostranom terasom s pogledom na more, SAT / TV, AC.
Apartman za 4-5 os.br.3 - 2.kat
apartman za 4-5 osoba - jedna spavaća soba s bračnim krevetom, druga spavaća soba sa dva odvojena kreveta, opremljena kuhinja, uključujući pećnicu, dodatnim ležaj u obliku sjedeća kreveta (pogodna za djecu do 12 godina), kupatilo sa tuš kabinom i WC, stroj za pranje rublja, balkon s pogledom na more, SAT / TV, AC.
Studio za 2 os. br. 4 sa balkonom
Studio za 2 osobe - manja soba s bračnim krevetom, kuhinja, kupaonica s tuš kabinom i WC, balkon s pogledom na more, SAT / TV, AC.
Studio za 2 os. br. 5 sa balkonom (park
Studio za 2 osobe, sa balkonom bez pogledu na more - soba s bračnim krevetom, kuhinjski kutak, kupaonica sa tuš kabinom i WC, SAT / TV, AC.






